"Tvorba je cesta k Radosti a Zdraviu"

Vraj všetko tu už bolo.

Ja si to nemyslím. Ako by to mohlo byť pravdou, keď každý z nás je originál?

Volám sa Katarína Slatinská. Milujem vytvárať veci pre ľudí. Verím, že každý si zaslúži svoj jedinečný kúsok. Preto nenájdete dva rovnaké šperky, dve rovnaké šálky ani dekorácie, ktoré vyšli z mojej dielne. Hlina, s ktorou pracujem, je pre mňa kontakt s prírodou, jej formou a tvarom, dáva mi možnosť vyjadriť svoje pocity bez slov.

Mojou inšpiráciou sú ľudia, takí akí sú vo svojej prirodzenosti. Keď tvorím, nechávam široký priestor každej osobnosti, ktorá by ho doplnila. Preto je v mojom ponímaní dielo dokončené až v spojitosti so svojím majiteľom, ktorý si ho nájde a vie, že práve toto dielo je jeho. Lebo tak ako si my k sebe priťahujeme ľudí, ktorí k nám patria, tak si pritiahneme aj umenie, ktoré nám prináleží.

Táto stránka je mojou galériou. Ak si v nej nájdete niečo pre seba, naplní sa zmysel mojej tvorby. Ak si v nej svoj kúsok nenájdete, napíšte mi, kto ste a ja vám vytvorím niečo pre Vás na objednávku.

Katarína Slatinská

Moja tvorba je nekonečná, osobná aj intuitívna. Určite ste si všimli, že všetky moje produkty sú personifikované a inšpirované ľudskou osobnosťou, či povahovou črtou. Nezapisujem si pomery, váhy ani kombinácie pri veciach, ktoré vytváram. Som presvedčená, že dokážem vytvoriť výrobok na mieru priamo pre vás.

Niečo pre Vás Na Objednávku je moja ponuka pre vás – ponuka originálneho produktu k vašej osobnosti.

 

Napíšte mi na keralakaka@gmail.com niečo o sebe, prípadne aj aký druh výrobku si z mojej tvorby želáte, a ja vám ho vytvorím priamo k vašej osobnosti.